Miami Heat viigistas NBA finaalseeria

Oliver Lomp
San Antonio Spursi Manu Ginobili (mustas) sööt ennetamas Miami Heati LeBron Jamesi Foto: SCANPIX

Korvpalliliiga NBA finaalseeria kuuendas mängus alistas Miami Heat kodus lisaajal 103:100 San Antonio Spursi ning viigistas seeria 3:3-le.

Spurs alustas tänast mängu paremini ning viimase veerandaja eel juhiti kümne punktiga. Heatil õnnestus aga järgi tulla ning Ray Alleni kolmene mõni sekund enne kohtumise lõppu viigistas seisu.

Lisaajal oli jäi Spursi patuoinaks eelmises kohtumises säranud Manu Ginobili, kes otsustavatel ehk viimasel minutil tegi kaks pallikaotust.

Võitjate edukaim oli täna pea 50 minutit mänginud LeBron James 32 punkti, 11 lauapalli ja 10 resultatiivse sööduga. Spursi eest oli hiilgevormis vanameister Tim Duncan, kelle arvele kanti 30 punkti ja 17 lauapalli.