Raul Must sai poolfinaalis napi kaotuse

Raul Must.
Raul Must. Foto: SCANPIX

Gatšina sulgpalliturniiri poolfinaalis pidi Raul Must tunnistama Soome esireketi Ville Langi nappi 2:1 paremust.

Must võitis esimese geimi 21:15, kuid kaotas kaks järgmist 13:21, 19:21. Pärast eelmise aasta lõpu sõjaväeteenistust maailma edetabelis teise saja algusesse langenud Musta jaoks oli ikkagi tegemist positiivse võistlusega, sest veerandfinaalivõit tugeva sakslase Dieter Domke üle ja tasavägine matš Langiga näitavad, et Must hakkab suuremasse mängu tagasi jõudma.

Must teenis 15 000-dollarilise auhinnafondiga võistluselt edetabelisse 2800 punkti ja peaks esisajasse tagasi jõudma. Järgmine start tuleb kuu aja pärast maailmameistrivõistlustel.