Annika Rihma ja Kenny Kivikas jõudsid MMi finaali

Oliver Lomp
Annika Rihma
Annika Rihma Foto: Eesti Orienteerimisliit

Orienteerumisjooksu MMil Vuokattis startisid sprindi kvalifikatsioonivõistlusel kolm eestlast, kellest kaks jõudsid ka finaali.

Annika Rihma oli 3,3 kilomeetrisel rajal oma alagrupis kaheksas, kaotades ülekaaluka võidu saanud šveitslannale Simone Nigglile 1.39.

Kenny Kivikas lõpetas oma alagrupis 3,7 kilomeetrisel  rajal kümnenda kohaga, kaotades võitjale 1.18.

Finaaliuks jäi suletuks Kristo Heinmannile, kes lõpetas 22. kohal, kaotades võitjale 1.52.

Sprindi finaal toimub täna õhtupoolikul Sotkamos, naiste start algab kl 17.54 ja meeste oma 19.21. Võistlusest teeb otseülekande Soome TV2, samuti saab seda jälgida MMi koduleheküljel.