U20 turniir Tallinnas: Venemaa jõudis esimesena poolfinaali

Korvpall.
Korvpall. Foto: Toomas Huik

Tallinnas toimuval U20 korvpalli EM-finaalturniiril selgus täna pärastlõunal esimene poolfinalist, kui Venemaa alistas seisuga 82:70 Türgi.

Venemaa pääses C-alagrupist edasi kolmandana, kui nende saldoks jäi nii kaks võitu kui kaks kaotust. Ülemises vahegrupis kogusid venelased kaks võitu ja kolm kaotust ning pääsesid napilt neljandana veerandfinaalidesse. Tänases mängus Türgi vastu viskas venelaste resultatiivseimana Denis Zakharov 24 punkti, türklaste suurimaks korvikütiks oli 15 punktiga panustanud Ramazan Tekin.

Teistes veerandfinaalides mängib Läti Montenegroga, Kreeka vastaseks on Hispaania ning Itaalia kohtub Leeduga.