FC Flora kaotas võõrsil Sillamäele

Martin Vunk.
Martin Vunk. Foto: Ilja Smirnov / Põhjarannik

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel teenis magusa võidu Sillamäe Kalev, kes alistas koduväljakul 2:1 FC Flora.

Kalev asus koduväljakul Daniil Ratnikovi tabamusest 13. minutil juhtima. 23. minutil viigistas Sander van de Streek kohtumise seisu, kuid avapoolaja teisel lisaminutil viis Martin Vungi täpne penalti taas Sillamäe klubi juhtima. Esimese poolaja esimesel lisaminutil jäi Flora ka vähemusse, kuna punase kaardi teenis Karl Palatu.

Teises samal ajal toimunud kohtumises alistas tiitlikaitsja Nõmme Kalju 3:0 Tartu Tammeka. Kalju andis Meistrite liiga eelringi korduskohtumise eel andis Kalju paljudele põhimeestele puhkust. Täna sai kaks tabamust kirja Janar Toomet ja korra oli täpne Tarmo Neemelo.

Tabeliseis: 1. Nõmme Kalju 44 punkti/19 mängu, 2. FC Levadia 40/17, 3. FC Flora 40/19, 4. Sillamäe Kalev 35/18, 5. Paide linnameeskond 27/18, 6. FC Infonet 20/19, 7. Tartu Tammeka 18/16, 8. Narva Trans 17/19, 9. Tallinna Kalev 14/18, 10. FC Kuressaare 6/19.