Joel Lindpere (paremal).
Joel Lindpere (paremal). Foto: SCANPIX

USA jalgpalli kõrgliigas leiba teeniv Joel Lindpere oli osaline kolmes väravas, kui tema koduklubi Chicago Fire alistas DC Unitedi 4:1, vahendab soccernet.ee.

Eestlase mäng algas suurepäraselt, kui ta teisel minutil andis paremalt äärelt pika söödu, mis täpselt Chris Rolfe'i jalal maandus, kellel ei olnud muud teha, kui see ühe puutega väravavõrku lükata. Lindpere hea mängu algus sai jätku juba 9 minutit hiljem, kui ta ise skoori tegi ja Fire'i 2:0 juhtima viis.

Ka kolmanda värava puhul tegi eeltöö Lindpere - tema läbisööt leidis taas Rolfe'i, kes üks-ühele olukorra kindlalt ära lahendas. Lindpere tegi kaasa kogu kohtumise. Chicago Fire asub idakonverentsis seitsmendal kohal, kuid play-off'i aitav viies koht on viie punkti kaugusel.