Lindpere ja Fire tegid olulises kohtumises viigi

Mariel Gregor
Joel Lindpere.
Joel Lindpere. Foto: SCANPIX

Eesti koondise jalgpalluri Joel Lindpere koduklubi Chicago Fire viigistas teise play-off koha nõudleja Houston Dynamoga 1:1.

Mõlemad väravad löödi kohtumises kahe minuti sees: 61. minutil viis Cam Weaver Houstani juhtima, kuid hetk hiljem juba Mike Magee viigistas, vahendab Soccernet.ee. Lindpere tuli platsile algkoosseisus ja vahetati välja mõni hetk pärast Fire'i väravat. Eestlaje sai esimesel poolajal ka kollase kaardi.

Mõlemad klubid on play-off'i piirimail ning võit oleks Fire'i aidanud sellele edasiviivale viiendale kohale lähemale, kus Houston praegu on. Praegu on eestlase koduklubi aga seitsmendal tabelireal, neli punkti tänastest vastastest maas.