Morozov sai liigadebüüdis võimsa võidu

Igor Morozov.
Igor Morozov. Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Juuli alguses Ungari Debreceni jalgpalliklubiga liitunud Igor Morozov sai uue tööandja särgis pühapäeval kirja oma liigadebüüdi, kui kodumurul võttis tema klubi Kaposvari üle suure 7:1 võidu.

Kuigi võõrsil mänginud Kaposvar läks juba kaheksandal minutil kohtumist juhtima, sai nende mees Oliver Kovacs neli minutit hiljem punase kaardi, mis oli tõeliseks pöördemomendiks - Morozovi meeskond realiseeris seejärel penalti ning mõned minutid enne vaheaega mindi ka 2:1 juhtima, vahendas Soccernet.ee.

Teine poolaeg kujunes tõeliseks Debreceni võidukäiguks ning nii võeti kokkuvõttes suur võit.

Kogu mängu kaasa teinud Morozov sai kohtumises enda nimele ka kollase kaardi.

Kuna tegu oli Ungari liiga avavooruga, paikneb Debrecen tänu hiiglaslikult positiivsele väravatevahele ka tabeli esimesel real.