Zenjov pääses algkoosseisus platsile

Sergei Zenjov (paremal) Eesti koondise eest mängimas.
Sergei Zenjov (paremal) Eesti koondise eest mängimas. Foto: Heiko Kruusi/Linnaleht

Eesti jalgpallikoondislane Sergei Zenjov pääses tänases neljanda vooru kohtumises sel hooajal esmakordselt  Ukraina kõrgliigas mängiva Lvivi Karpatõ põhikoosseisu.

Zenjov vahetati puhkama 65. minutil, kui Karpatõ oli Mariupoli Illitšivetsi vastu 1:0 juhtimas. Oma võiduarvet Karpatõ siiski ei avanud, sest lasi 83. minutil vastasel viigistada, vahendas Soccernet.ee.

Zenjovi klubikaaslastest lõi värava Gregor Balažic, vastastest oli täpne Davit Targamadze.