Kink realiseeris penalti, ETO viigistas

Tarmo Kink.
Tarmo Kink. Foto: Andres Haabu

Györi ETO äär Tarmo Kink lõi Ungaris oma hooaja esimese värava, kui tema tabamus aitas Györi võõrsil Haladasi vastu 2:2 viigini.

Algkoosseisus alustanud Kink oli täpne 54. minutil, kui realiseeris enda teenitud penalti - eelnevalt oli just eestlase löök tabanud vastaste kaitsja Richard Guzmicsi kätt, mille eest Guzmics ka oma teise kollase kaardi sai, vahendab Soccernet.ee.

Kingi tabamus viis Györi mängus 2:1 juhtima, kuid vaid nelja minuti pärast oli seis taas viigis - kodumeeskonna poolt tegi skoori Andras Rado, kes oli mängu alguses penaltist oma meeskonna juhtima viinud. Györi esimese viigivärava lõi Leandro Martinez, kes suunas võrku Kingi tsenderduse.

Lisaks kõigele teenis eestlane vastaste kaptenile Peter Tothile ka kollase kaardi, kui too Kinki mänguolukorras määrustevastaselt tiris.