Ats Purje pidi Soomes leppima ühe poolajaga

Ats Purje kohtumises Omaani vastu.
Ats Purje kohtumises Omaani vastu. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise ründaja Ats Purje alustas Kuopio Palloseura kaotusmängus algrivistuses, kuid vahetati poolaja järel välja, vahendab soccernet.ee.

Koduväljakul MYPA-t võõrustanud KuPS ei suutnud lähikonkurendiga sammu pidada: 23. minutil jäädi kaotusseisu ja ponnistused viigiväravaks mängu lõpus lubasid hoopis külalistel 89. minutil veel teisegi lüüa.

Purje alustas kohtumist algrivistuses, kuid vahetati juba avapoolaja järel 0:1 kaotusseisus välja.

Tihedas Soome kõrgliiga keskosas oli KuPSil võimalik võidu korral viiendaks tõusta, kuid kaotus langetas Purje tööandja hoopis üheksandale tabelireale.