Tiitlikaitsja ManU alustas hooaega kindla võiduga

Robin van Persie lõi hooaja avamängus kaks väravat.
Robin van Persie lõi hooaja avamängus kaks väravat. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste avavoorus teenis kindla võidu tiitlikaitsja Manchester United, kes alistas võõrsil 4:1 Swansea City.

ManU asus kohtumist juhtima 34. minutil, kui väravani jõudis Robin van Persie. Kaks minutit hiljem suurendas Danny Welbeck ManU eduseisu. 72. minutil lõi van Persie oma teise värava ja viis ManU 3:0 juhtima.

82. minutil suutis Swansea poolel kaotusseisu vähendada suvel Vitessest ostetud ründaja Wilfried Bony, kuid teisel lisaminutil vormistas Welbeck oma teise tabamusega kohtumise lõppseisu.