Võimas algus liigahooajale: Barcelona lõi poolajaga vastase puuri kuus vastuseta palli

Oliver Lomp
Pedro Rodriguez (vasakult), Lionel Messi ja Adriano Pedro väravat tähistamas
Pedro Rodriguez (vasakult), Lionel Messi ja Adriano Pedro väravat tähistamas Foto: SCANPIX

Tiitlikaitsja FC Barcelona on Hispaania jalgpalliliigat alustanud ülivõimsalt – kohtumises Levante vastu on katalaanid vastaste võrku juba ühe poolajaga löönud kuus vastuseta palli.

Sellest hooajast argentiinlase Gerardo Martino käe all mängiva Barcelona väravasadu alustas juba 3. minutil Alexis Sanchez. 12. minutil kasvatas Lionel Messi eduseisu kaheväravaliseks, 23. minutil Dani ALves juba kolmeväravaliseks. Kolm minutit hiljem tõi Pedro tabloole 4:0.

Poolaja lõpus kostitati Levantet veel kahe väravaga. 42. minutil tabas Messi Adriano teenitud penaltist, poolaja lisaminutil sai värava kirja Xavi.

Teisel poolajal lõi Barcelona vaid ühe värava, mille autoriks oli Pedro. Kokkuvõttes katalaanidele avavoorus võimas 7:0 võit.