Ivanov jõudis Soomes veerandfinaali

Vladimir Ivanov.

Eesti tennisist Vladimir Ivanov (ATP 473.) jõudis Soomes Nastolas peetaval 10 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-turniiril veerandfinaali.

Teisena asetatud Ivanov alistas avaringis soomlase Juho Paukku (ATP 1106.) 6:4, 5:7, 6:2 ja täna teises ringis rootslase Lucas Renardi (ATP 876.) 7:5, 6:4. Tänases kohtumises lasi Ivanov avasetis seisul 5:4 käest võimaluse lõpetada sett oma pallingul, kuid murdis järgmises geimis omakorda vastase servi ning võitis ikkagi, vahendas tennis.ee.

Teises setis lubas Eesti tennisist vastase eduseisult 5:1 järele 5:4, kuid võitis väga pikaks kujunenud viimase geimi ja sellega mängu. Otsustavaks sai Ivanovi kindlam tegutsemine murdepallidel, kus ta realiseeris kuuest võimalusest neli, Renard aga kolmeteistkümnest vaid kaks.

Veerandfinaalis kohtub Ivanov viiendana asetatud hollandlase Kevin Griekspooriga (ATP 719.).