Zenjovi värav aitas Karpatõ esimese võiduni

Sergei Zenjov Eesti koondise särgis.
Sergei Zenjov Eesti koondise särgis. Foto: Raigo Pajula

Eesti jalgpallikoondislase Sergei Zenjovi hooaja esimene värav tõi Lvivi Karpatõle Ukraina kõrgliigas 1:0 võidu Užgorodi Horlava üle.

Esimesest viiest kohtumisest neli viigistanud Karpatõle hooaja esimese võidu toonud tabamus sündis kohtumise 57. minutil. Tipuründaja Aleksandr Gladki läbisööt saatis Zenjovi väga terava nurga alla, kust paremal äärel tegutsenud eestlane palli osavalt võrku saatis, vahendas Soccernet.ee.

Karpatõ kaitse suutis taga nulli hoida ja rohkem väravaid Lvivi publik ei näinud. Hooaja esimese võidu toonud Zenjov võeti publiku aplausi saatel puhkama 80. minutil.