Vigastatud Morozovi koduklubi kerkis Ungaris liidriks

Igor Morozov (paremal) Eesti koondise särgis.
Igor Morozov (paremal) Eesti koondise särgis. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislase Igor Morozovi tööandja Debrecen tõusis neljanda võiduga Ungari kõrgliiga tippu, kui koguni 4:1 alistati üks Ungari nimekamaid klubisid Ferencvaros.

Koduväljakul poolaja 1:1 viigistanud Debreceni kahurid hakkasid tööle mängu teisel poolel ning jätsid 48., 62. ja 90+3. minuti väravatest võidu koju, saates Ferencvarose kaotajana koduteele, vahendas Soccernet.ee.

Eesti koondise särgis nädalapäevad tagasi Läti vastu vigastada saanud Morozov ei naase veel lähiajal väljakule.

Viiest mängust neli võitnud ja ühe viigistanud Debrecen kerkis hetkel tabeli liidriks.