Ronnie O'Sullivan.
Ronnie O'Sullivan. Foto: SCANPIX

Snuukrimaailma suurim staar Ronnie O’Sullivan satub veidratesse olukordadesse isegi siis, kui temal endal selles süü puudub.

Ühtmoodi skandaalne ja legendaarne snuukritäht võitis Saksamaal toimunud turniiri finaalis kuivalt 4:0 Gerard Greene’i ning britile ulatati võidutrofee, mis 5-kordse maailmameistri käte vahel koheselt pooleks murdus.

See selleks. Olulisim on see, et valitseva ilmameistri turniir oli võimas. Finaalis kulus tal vastase alistamiseks kõigest 44 minutit. Poolfinaalis sai O’Sullivan 4:2 jagu Mark Selbyst ning veerandfinaalis 4:0 Stuart Binghamist.

Sellel kuul teatas mitmel korral spordist loobumise mõtteid hellitanud O’Sullivan, et ta naaseb 2014. aastal ka Sheffieldi Crucible teatrisse, et kaitsta maailmameistritiitlit.