Klavan aitas Augsburgi raske võiduni

Ragnar Klavan (keskel) Bayerni mängijatega peapalli pärast võitlemas.
Ragnar Klavan (keskel) Bayerni mängijatega peapalli pärast võitlemas. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Augsburg sai Saksamaa kõrgliigas teise järjestikuse võidu, kui täna alistati võõrsil Nürnbergi meeskond.

Kaartiderohkes mängus ei suutnud kumbki meeskond pikalt skoori avada. 76. minutil sai Nürnbergi kaitsja Javier Pinola teise kollase kaardi saadeti väljakult minema.

84. minutil suutis Augsburg arvulise ülekaalu väravaks realiseerida, kui täpne oli kolm minutit varem väljakule tulnud Kevin Vogt. Rohkem väravaid ei löödud ning Augsburg sai napi 1:0 võidu.

Klavan alustas tavapäraselt algkoosseisus ning viibis platsil kõik 90 minutit.

Augsburgil on neljast mängust kirjas kaks võitu ja kaks kaotust. Kuue punktiga hoitakse hetkel tabelis 10. kohta. Kuuel meeskonnal on selle vooru kohtumine veel pidamata.