Henri Anier
Henri Anier Foto: Motherwell, Facebook

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henri Anier lõi Šotimaa kõrgliigas Motherwelli eest taas värava. Seekord sai ta jala valgeks 2:1 võidumängus Kilmarnocki vastu.

Kilmarnock asus kohtumist 17. minutil Darren Barri väravast juhtima. Kõigest kolm minutit hiljem oli aga täpne Anier, kes realiseeris Keith Lasley söödu. Avapoolaja lõpus viis John Sutton Motherwelli 2:1 juhtima.

Teisel poolajal teenis Motherwelli mängumees Simon Ramsden punase kaardi ning eestlase koduklubi lõpetas mängu arvulises vähemuses, kuid väravaid rohkem ei löödud.

Anier on sellel hooajal Šotimaa kõrgliigas löönud kokku kolm väravat. Eestlasest rohkem on suutnud vaid Invernessi ründaja Billy McKay, kelle arvel on viis tabamust.

Motherwell on viiest mängust võitnud kolm ja kaotanud kaks. Tabelis hoitakse üheksa punktiga hetkel kolmandat kohta.