Messi kolm väravat tõid Barcelonale võidu

Lionel Messi (üleval) ja Cesc Fabregas väravat tähistamas.
Lionel Messi (üleval) ja Cesc Fabregas väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Tiitlikaitsja FC Barcelona teenis Hispaania liiga kolmandas voorus hooaja kolmanda võidu, kui võõrsil alistati 3:2 Valencia.

Barcelona asus kohtumist 11. minutil Lionel Messi tabamusest juhtima ning 39. ja 41. minutil suurendas Messi veelgi külaliste eduseisu. Siiski osutas seejärel vastupanu ka Valencia ning 45. minutil ja esimese poolaja kolmandal üleminutil jõudis väravani Helder Postiga.

Võidulainel jätkas ka Madridi Atletico, kes alistas võõrsil 2:1 Real Sociedadi. Võitjate poolel olid täpsed David Villa ja Koke.

Kolme vooru järel jagavad Hispaanias liidrikohta Barcelona, Atletico, Villarreal ja Madridi Real, kes on kõik kolme kohtumisega kogunud üheksa punkti.