Operi koduklubi pidi vastu võtma kaotuse

Andres Oper
Andres Oper Foto: Toomas Huik

Shanghai Shenua koduväljakul peetud kohtumises Shaanxi Zhongxini vastu sai Eesti jalgpallikoondislane Andres Operi koduklubi 0:2 kaotuse.

Eesti koondises 35 väravat löönud Oper pääses Shaanxi Zhongxini vastu platsile algkoosseisus ning mängis kõik 90 minutit, vahendab soccernet.

Mängu ainsad väravad sündisid teisel poolajal, kui Wang Erzhuo ja Edison Joseph mõlemad ühel korral palli võrku saatsid.

Shanghai Shenua asub pärast 19 vooru liigatabelis 26 punktiga 9. kohal. Liidrist lahutab Operi koduklubi kuus punkti. Lähim jälitaja Changsha Ginde on kogunud kaks punkti vähem kui Shenhua.