Kaimar Saag lõi Silkeborgi võidumängus värava

Kaimar Saag
Kaimar Saag Foto: AFP / Scanpix

Jalgpallur Kaimar Saag andis Silkeborgi 3:1 võidumängus Odense Boldklubi vastu üheväravalise panuse.

Kaimar Saag saadeti väljakule algkooseisus ning vahetati välja 62. minutil. Esimese poolaja lõpus suutis Eesti U-21 koondislane sepistada kauni viigivärava, vahendab Soccernet.ee.

Odense Boldklub läks juhtima juba 1. minutil, kui Peter Utaka palli värava alanurka lükkas.

1:1 viigiväravaga sai maha just Saag, kui vormistas 43. minutil enda kauni eeltöö värava tahanurka. Jesper Bech lisas Silkeborgi kontosse veel kaks väravat, tehes mängu lõppseisuks 3:1.

Silkeborg on seitsme vooru järel üheksa punktiga 7. kohal. Liidrist lahutab neid kaheksa punkti, viimasest positsioonist samuti kaheksa punkti.