Šveits - Tšehhi 0:1

Šveitsi ründaja Alexander Frei
Šveitsi ründaja Alexander Frei Foto: AFP / Scanpix

A-alagrupi esimeses mängus Baselis võitis Tšehhi meeskond Šveitsi koondist 1-0.

Mängu domineeris küll Šveits, kuid Tšehhide kogemus tõi võidu neile. Tšehhid lõid värvaks oma mängu

ainukese reaalse väravavõimaluse võimaluse.

94. minut: Kohtunik lõpetab mängu.

94. minut: Pall Tšehhi alas, aga kaitse suudab palli minema lüüa.

93. minut: Kohtunik vilistab vea Šveitsi meeskonna kahjuks, mäng seisab.

92. minut: Karistuslöök Šveitsile, aga kaitse tõrjub palli trahvikastist eemale.

91. minut Šveitsi tsenderduse lükkab Cech nurgalööki, löök ise pole ohtlik.

Tšehhi meeskond on umbkaitses.

87. minut: Tsehhi vahetab - Jarolim välja Kovac sisse.

Šveits teeb lauspressi.

80. minut: Suurepärane olukord jälle Šveitsil  - Cech tõrjest tulnud palli lööb Vonlhanten täiesti vabast kohast palli latti, Tšehhi kaitse magab olukorra täiesti maha. Šveits appellerib penaltile, sest pall puutus eelnevas olukorras Tšehhi kaitsja kätt.

76. minut: Uus mees saab kohe kollase kaardi.

75. minut: Šveits teeb vahetuse Vonlanthen sisse  Lichtsteineri asemele, lisajõud rünnakusse.

71. minut: Sverkoš lööb, ette üle kaitse mängitud palli, õhust värava paremasse nurka, seis on 1:0

70. minut: Sionko mängis ennast osavalt kasti, aga lõpuks kaitse tuleb vahele.

67. minut: Tšehhi nurgalöök otse väravavahi kätte.

66. minut: suurepärane võimalus Yakinile, kes saab värav lähedalt peaga lööma, aga lööb napilt paremalt mööda.

65. minut: Jankulovski lööb palli üle värava.

64. minut: Kohtunik vilistav šveitslaste vastu karistuslöögi kuskilt 25 meetri pealt.

62. minut: Barnetta lööb otse õhust, aga löök lendab taevasse.

61. minut: Teine nurgalöök Šveitsile, midagi ohtliku sealt ei tule.

61. minut: Nurgalöök Šveitsile, kaiste lööb peaga palli minema.

60. minut: Karistuslöök vuhiseb meeste vahelt läbi ja napilt väravast mööda.

59. minut: Magninile kollane kaart.

56. minut: Koller vahetatakse välja, sisse tuleb Sverkoš.

55. minut: Šveitsi press Tšehhi värava all, aga kaitse peab vastu

52. minut: Fernandes  suluseisus, tõste tuli üle Tšehhi kaitseliini.

50. minut: Kasti joonelt keskelt karistuslöök Švetsile, Yakini löök napilt üle värava.

49. minut: Šveitsi esimene nurgalöök teisel poolajal.

46. minut: Frei asemel tuleb platsile Hakan Yakin

Kohtunik vilistab poolaja lõppenuks

45. minut: Frei lahkub väljakult longates.

45. minut: Freid ravitakse platis ääres, mees nutab.

43. minut: Frei saab viga, väänab põlve, Šveitsi karistuslöök.

41. minut: Tšehhi karistuslöök paremalt otse Benaglio sülle.

36. minut: Frei lööb kaugelt peale, väravavahi põrkest pall šveitslastele, aga Streller on suluseisus

35 minut: hea tsenderdus Plasililt, aga Koller ei ulata pallini.

31. minut: Polak saab kergelt viga, kui põrkab kokku Fernandesiga.

29. minut: Koller suluseisus.

25. minut: hea sööduüritus Sionkolt Kollerile, aga Šveitsi kaitse loeb situatsiooni.

21. minut: Frei pääseb väravavahiga silmitsi, aga Cech tõrjub.

19. minut: Šveitsi pealelöök 16 kastist värava keskele ja Cech tõrjub.

16. minut: Behrami löök väravale, Cech tõrjub kergelt.

14. minut: Tšehhi tsenderdus, mis kaitsjast põrkub värava poole, väravavaht tõrjub.

11. minut: Behrami murrab paremast äärest läbi ja söödab värava alla, aga kaitse on ärkvel ja lööb palli minema.

8. minut: Tšehhi nurgalöök

7. minut: Šveitsi esimene nurgalöök.

6. minut: Šveitsil ohtlik karistuslöök paremalt äärelt, kaitse lööb palli puhtaks.

3. minut: Frei ohtlik pealelöök 20 meetrilt lendab napilt väravast mööda.