Saksamaa alistas Poola 2:0

Lukas Podolski viib Saksamaa Poola vastu ette 1-0
Lukas Podolski viib Saksamaa Poola vastu ette 1-0 Foto: AP / Scanpix

B-alagrupi teises tänases mängus võitis soosikuseisuses olev Saksamaa Poola koondise 2:0.  Mõlemad sakslaste väravad lõii Poola päritolu Lukas Podolski.

Mäng on lõppenud!

90. minutil tuleb kaks väravasöötu andnud Klose asemel platsile Kevin Kuranyi.

87. minutil saab Podolski löögile, kuid kübaratrikk jääb tulematta.

84. Hitzslpergeri ülitugev löök karistusala joonelt lendab üle.

82. Saganowski lööb peaga, kuid Lehmann teeb suurepärase tõrje.

80. Schweinsteiger proovib taas kaugelt, kuid pall lendab täpselt Borucile kätte.

75. minutil teevad mõlemad meeskonnad vahetuse. Sakslaste poolelt tuleb Gomeze asemel platsile Hitzlsperger ning Poola poolelt tuleb Golanski asemel väljakule Saganowski.

72. minuti lööb Podolski oma teise värava. Klose söödab Podolskile, kes palli võrku lööb.

69. mnutil teeb suurepärase tõrje, kui suudab näpud vahele saada Ballacki tugevale löögile, suunates palli üle värava.

66.minutil proovib Schweinsteiger peale lüüa, kuid Borucile see probleeme ei valmista.

65. Lobodzinski tuleb poolakate poolelt välja ning sisse läheb Piszczek

64. minutil teenib sakslaste keskväljamees Bastien Schweinsteiger kollase kaardi.

62. Smolarek saab läbi, kuid kohtunik vilistas suluseisu.

61. Saksamaa tundub raskustes olevat. Nad ei paista turniiri favoriitidena.

60. minutil teenib Lewandowski kollase kaardi.

59. minut: Poola nurgalöök, Lehmann rusikatega vahel.

57. minut: Tsenderdus Poola värava alla, otsitakse Kloset.

55. minut: Sakslastel Fritz välja ja Schweinsteiger asemele.

54. minut: Poola üritab väravat lüüa ja hoiab palli, aga siiamaani ei midagi ohtlikku.

Poola vahetab sisse Guerreiro, kes tuleb Zurawski asemele.

Teine poolaeg

47. minut: Lewandowski proovib kaugelt, aga Lehmann tõrjub aeglase palli kindlalt.

Saksamaa tapab mängu ja ootab poolaja lõppemist.

40. minut: Kollane kaart Smolarekile, kes mängib liiga jõuliselt Saksa ründaja vastu.

38. minut: Fritz paremalt äärelt läbi ja jõuab trahvikasti ja söödab keskele Gomezile, aga mees ei saa korralikult pallile pihta.

36. minut: heast tsenderdusest ei suuda palli väravasse lüüa Poola meeskonna kapten Zurawski.

31. minut: Saksamaale heast kohast karistuslöök, kuskilt 35 meetrilt, aga Ballack lööb müüri (vastu Poola mängija kätt).

27. minut: Sakslastel nurgalöök, mis läheb pikaks.

20. minut: Klosele sööt, mees pole suluseisus ja jälle Klose söödab, aga nüüd Podolski lööb palli tühja väravasse.

16. minut: Sakslastele karituslöök paremalt äärelt, lööb Podolski, tsenderdus läheb peade kaudu auti.

15. minut: Poola läbisööt, Lehmann tuleb vastu, aga mängib suht ebakindlalt, kaitse lööb palli ära.

11. minut: Tsenderdus Poola värava alla Podolski lööb õhust, aga ei taba palli päris hästi põrget noolib aga Klose, kelle pealöök jääb aga nõrgaks.

9. minut: Terav tsenderdus Saksa värava alla, aga Saksamaa kaitse peab vastu.

5. minut: Läbisööt Klosele, kes üks-üks väravavahiga ja söödab kõrval jooksvale Gomezile, mees saab küll jala vahele aga pall veereb napilt väravast mööda.