Zopp võitis paarismänguturniiri

Jürgen Zopp
Jürgen Zopp Foto: Liis Treimann

Jürgen Zopp võitis koos poolaka Artur Romanowskiga Poolas toimunud 10 000 dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiril paarismängu.

Finaalis alistasid kolmanda asetusega Zopp ja Romanowski 7:5, 6:3 neljandana paigutatud poolakate paari Marek Mrozek – Mateusz Szmigiel. Üksikmängus kaotas Zopp samal turniiril teises ringis.

Künnap võistleb sel nädalal 10 000-dollarilisel turniiril Rumeenias, alustades mängimist põhiturniiril.

Ivanov on aga Valgevenes sama suure auhinnafondiga turniiril ühe võidu kaugusel põhitabelist.

Jaak Põldma võitis Norras 10 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri valikvõistlustel kaks mängu ning jõudis põhiturniirile.

Täna avaldatud meeste maailma edetabelis kerkis Zopp 68 positsiooni 1182. kohale.

Eesti parimana on Mait Künnap 729. (varem 733.) kohal, Vladimir Ivanov on 1232. (1243.) ja Mikk Irdoja 1417. (1431.) positsioonil.

Maailma esireketina jätkab šveitslane Roger Federer, talle järgnevad hispaanlane Rafael Nadal ja serblane Novak Djokovic.