Rumeenia ja Prantsusmaa mängisid väravateta viiki

Oliver Lomp
Rumeenia jalgpallikoondise fännid.
Rumeenia jalgpallikoondise fännid. Foto: AFP / Scanpix

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste C-alagrupi esimeses kohtumises mängisid väravateta viiki Rumeenia ning viimaste maailmameistrivõistluste finalist Prantsusmaa.

Rumeenia: 1-Lobont – 3-Rat, 15-Goian, 4-Tamas, 2-Contra – 5-Chivu, 6-Radoi, 11-Cocis – 10-Mutu, 21-Niculae, 16-Nicolita.
Prantsusmaa: 23-Coupet – 19-Sagnol, 15-Thuram, 5-Gallas, 3-Abidal – 20-Toulalan, 6-Makelele, 7-Malouda, 22-Ribery – 8-Anelka, 9-Benzema.

Võimalustevaeses kohtumises tegid väravateta viigi Rumeenia ja Prantsusmaa.

Mäng on lõppenud.

Käivad kohtuniku antud lisaminutid.

88. minut Ribery teeb rumeenlaste karistusalas vea, pärast pikka triblangut.

81. minutil teenis Rumeenia nurgalöögi, kuid sellest edu ei tõusnud.

79. minutil sai Niculae täiesti vabana karistusalas palli, kuidründaja oli suluseisus.

78. minutil tuleb Benzema asemel platsile Nasri.

75. minutil proovib Abidal kaugelt, kuid löök kindlalt mööda.

72. minutil tuleb Gomis Anelka asemel väljakule.

68. minutit mängitud ning prantslased on natuke aktiivsemaks pooleks.

64. minutil võitleb Benzema karistusalas palli, kuidlöök ebaõnnestub.

63. minutil tuleb rumeenlaste poolelt vahetus, kui Casici asemel tuleb sisse Codrea.

57. minutil läheb Ribery äärest läbi ning söödab Benzemale karistusala joonele. Prantslase löök lendab Lobontile kätte.

51. minutil tõmbas Sagnol Mutu maha ning Rumeenia teenib ohtlikust kohasrt karistuslöögi... Mutu lööb müüri.

49. minutil läks Malouda hästi äärest läbi, kuid terev löök lendab napilt üle.

Teine poolaeg algas!

Esimene poolaeg on lõppenud.

45. minutil teenib Rumeenia esimese nurgalöögi...ning otsa kohe teise, mille lööb Anelka puhtaks.

43. minutil mängib Ribery rumeenlaste karistusalas ning annab terava söödu värava alla, kus see Rumeenia mängijast Lobontile sülle veereb.

40 minutil teenib Contra kollase kaardi, kuna mees mängis pärast vilet palli.

33.minutil saab nurgajärgsest olukorrast löögile Anelka, kuid lööb mõne meetrie pealt peaga üle.

30. minutil teenivad prantslased 32. meetri pealt karistuslöögi, kuid Malouda lööb müüri.

Käib 29. minut, kuid kumbki meeskond ei ole midagi väga ohtlikut vastase värava all korraldanud.

23. minutul Prantsusmaa teenib esimese nutgalöögi, kuid Toulalan mängib palli käega.

22. minutil tõstab Radoi palli prantsalaste karistusalasse, kuid Nivulae ei jõua pallini.

17. minutil saab Malouda väravavahiga silmitsi, kuid Lobont tuleb õigel ajal vastu ja likvideerib olukorra.

16. minutil sai Niculae 20 meetri pealt löögile, kuid pall veeres väravast selgelt mööda.

10. minutil saab Benzema 20 meetri pealt löögile, kuid pall lendab meetri üle värava.

9. minuti sees saab Anelka karistusala äärest löögile, kuid lööb raskelt positsioonilt üle.

Mäng on alanud ettevaatlikult, kuid prantslased on aktiivsemad. Käib 5. minut.

Mutu näitab ääres oma kiirust, kuid teeb Thuramile vea.