Rootsi võitis Kreekat 2:0

Rootsi ründaja Zlatan Ibrahimovic ja Kreeka kaitsja Vassilis Torosidis
Rootsi ründaja Zlatan Ibrahimovic ja Kreeka kaitsja Vassilis Torosidis Foto: AFP / Scanpix

D-alagrupi teises kohtumises võitis Rootsi Kreekat 2:0.

Kohtunik lõpetab teise poolaja.

87. minut: Torosidis saab Rootsi kaitsja veast palli endale ja saab väga teravast nurgast löögile, aga Isaksson tõrjub kreeklase löögi.

81. minut: Väga heast kohast karistuslöök Rootsile, kuskil 18 meetrilt, aga löök on ebatäpne.

75. minut: Välja vahetatakse vigastatud Wilhelmsson ja asemele tuleb Rosenberg.

72. minut: Rootsi lööb peale segadust Kreeka värava all palli võrku, värava autoriks Hansson.

67. minut: Ibrahimovic lööb paremalt trahvikasti äärelt kaunilt Kreeka värava ristnurka, seis on 1:0.

65. minut: Dellas tsenderdab ja Hansson suunab ise palli oma värava poole, aga pall lendab väravst mööda.

62. minut: Karagounis lõikab vahelt Rootsi söödu ja saab ka löögile, aga kaitsjad jõuavad vahele teda takistama ja löök pole ohtlik.

61. minut: Kollane kaart Torosidisele, karistuslöök Rootsile, mis lendab müüri.

57. minut: Rootsi otsib vaba meest kreeklaste karistusalas, aga rünnak jookseb liiva.

52. minut: Kollane kaart Seitaridisele, heast kohast karistuslöök Rootsile, löök kaitsjast auti.

49. minut: Wilhelmsson saab söödu paremale äärele ja püüab tõsta palli üle välja jooksnud Kreeka väravavahi, aga löök on liiga tugev ja pall maandub värava katusel.

48. minut: Teise poolaja esimene nurgalöök Rootsile, järgneva olukorra lahendab Kreeka kaitse.

Kreeka on teinud poolajal vahetuse Gekas välja ja Samaras asemele.

Kohtuniku vile lõpetab poolaja.

46. minut: Wilhelmsson vasakust äärest läbi, aga tsenderdusele ei saa Larsson pead vahele.

44. minut: Kauge löök Basinaselt, Isaksson tõrjub palli auti.

40. minut: Mäng seisab täielikult.

39. minut: Haristeas proovib Isakssoni valvsust, kerge löök värava keskele.

37. minut: Larsson ilusti äärelt läbi, aga otsustab sööta Ibrahimovicile, kes polnud sööduks valmis.

34. minut: Kreeka esimene nurgalöök, Rootsi kaitse lööb palli puhtaks.

33. minut: Ibrahimovici pealöök lendab napilt üle Kreeka värava.

25. minut: Rootsil väike peata olek kaitses, aga Haristeas ei saa löögile.

17. minut: Ilus kombinatsioon Rootsi meeskonnal, aga Wilhelmsson on suluseisus.

16. minut: Mäng loksub keskväljal.

7. minut: Haristeas pääseb paremalt äärelt löögile aga Isaksson tõrjub kergelt.