Deco viib Portugali juhtima 1:0
Deco viib Portugali juhtima 1:0 Foto: AFP / Scanpix

A-alagrupi teise mängudevooru kohtumises võitis Portugal Tšehhit 3:1

Kohtunik lõpetab kohtumise.

91. minut: Portugali ründajad pääsevad kaitsest läbi ja Ronaldo söödust lükkab palli tühja väravasse Quaresma.

89. minut: Tšehhi karistuslöök lendab otse Ricardo väravale, aga ükski Tšehhi ründaja ei saa pead vahele ja Ricardo tõrjub palli.

88. minut: Quaresma pääseb löögile paremast äärest, aga pall lendab küljevõrku.

83. minut:Täiesti vabalt saab värava eest peaga löögile Sionko, aga Ricardo saab käe vahele ja tõrjub palli auti.

78. minut: Baros saab peaga ohtlikult löögile, aga löök on ebatäpne.

75. minut: Portugalile väga ohtlik karistuslöök, aga löök lendab müüri.

73. minut: Platsile vahetatakse Jan Koller.

70. minut: Tšehhi karituslöögi järgses olukorras on Portugali värava all ohtlik olukord, aga väravat ei suudeta lüüa.

63. minut: Ronaldo lööb Deco söödust värava, seis Portugalile 2:1.

62. minut: Tšehhil väga hea nurgalöök Ujfalusi saab peaga löögile, aga pall lendab napilt mööda.

58. minut: Simao pääseb löögile, kuid Cech suudab jalgadega tõrjuda.

55. minut: Nuno Gomes saab paremalt äärelt löögile, kuid kaitse saab jala vahele.

53. minut: Nuno Gomes saab õnnega pooleks palli läbi viidud Tšehhi kaitsest, aga löök ebaõnnestub ja Cech tõrjub.

48. minut: Sionko hea tsenderdus veereb Portugali värava eest läbi, aga pole kedagi, kes palli väravasse lükkaks.

46. minut: Karistuslöök Portugalile üpris heast kohast (33 meetrit), Ronaldo lööb ja Cech tõrjub kindlalt värava keskele lennanud palli.

42. minut: Ronaldo lööb 30 meetrilt ja Cech teeb ilusa tõrje.

41: minut: Portugalil nurgalöök aga kastis on Tšehhi kaitse kindel.

36. minut: Baros otsib vaba mängijat Portugali trahvikastis, aga ei leia kedagi.

31: minut: Bosingwa teenib kollase kaardi.

29. minut: Tšehhi nurgalöögist saavd ründajad jälle löögile, aga Ricardo tõrjub.

24. minut: Deco lööb kuskil 22 meetrilt peale, aga löök lendab napilt üle värava.

23. minut: Polak saab kollase kaardi.

17. minut: Tšehhi meeskond viigistab, nurgalöögist tulnud palli lööb peaga väravasse Sionko

15. minut: Petit proovib kaugelt, aga Cech on väravas kindel.

8. minut: Deco lööv värava, peale segadust Tšehhi värava all - Cech saab küll pallile käed vahele, aga Deco suudab lõpuks palli väravasse sudida. Portugal juhib üks null.

4. minut: Sionko teeb kohtumise esimese pealelöögi, mis lendab vastu Portugali kaitsjat.