Austria viigistas viimase minuti penaltist Poolaga 1:1

Oliver Lomp
Roger Guerreiro viis Poola juhtima.
Roger Guerreiro viis Poola juhtima. Foto: AFP / Scanpix

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste B-alagrupi teise vooru teises kohtumises viigistasid Austria ja Poola 1:1.

Austria: Jürgen Macho; Joachim Standfest, Sebastian Prödl, Emanuel Pogatetz, Martin Stranzl; Andreas Ivanschitz, Rene Aufhauser, Ivica Vastic, Ümit Korkmaz; Martin Harnik, Roland Linz

Poola: Artur Boruc; Pawel Golanski, Jacek Bak, Michal Zewlakow, Marcin Wasilewski; Marek Sagnowski, Dariusz Dudka, Wojciech Lobodzinski, Jacek Krzynowek, Roger Guerreiro; Euzebiusz Smolarek

Mäng on lõppenud!

Ja Vastic lööb ristnurka seisuks 1:1.

Lisaajal määratakse Austria kasuks penalti!!

87. minutil pääseb Harnik peaaegu väravavahiga silmitsi, kuid Boruc jõuab siiski õigel ajal pallini.

82. minutil teenib Austria nurgalöögi....kuid sellest ei tule midagi.

80. minut käib ning Poolakad endiselt suruvad. Guerreiro näitas korraks head tehnikat ning murdis karistusalasse, kuidAustria kaitsemängija jõudis viimasel hetkel vahele.

71. minut ning Austrial näib jõud otsas olevat. Mäng käib Poola dikteerimisel.

63. minutil pääsesesialgu löögile Guerreiro noing seejärel Dudka - mõlemal puhul tegi Macho hea tõrje.

58. minutil teenib Wasilewski kollase kaardi.

56. minutil teenib Korkmaz kollase kaardi.

Poola tormab 51. minutil kiirrünnakusse ning Smolarek saabki löögile, kuid Macho tõrjub.

50. minutil teenisid austerlased nurgalöögi....kuid Boruc püüab.

Teine poolaeg algas.

Austerlastel on viimane karistuslöögi võimalus...tsenderdus läheb teravalt värava ette, kuid Stranzl eiulatu napilt pallini.

45. minutil teenivad austerlased otsajoone juurest karistuslöögi, kuid lahtimängimine ebaõnnestub.

41. minutil teenib Poola nurgalöögi....kuid Macho saab näpud vahele.

30. minutil Gurreiro lööb lähedalt palli austerlaste võrku seisuks 1:0.

24. minutit on mängitud ning Austria on endiselt aktiivsemaks pooleks.

16. minutil pääsevad austerlased taas Boruciga silmitsi, kuid poolakate väravavaht tõrjub taas.

14. minutil tegi hea eeltöö austerlaste äärekaitsja ning mängis Harniku suurepäraselt positsioonilt löögile. paraku lõi meesväravavahile kätte.

11. minutil eksib Poola kaitse jämedalt ning Harnik saab väravavahiga silmitsi. Boruci tõrjub palli üle otsajoone.

9. minutil tõmmatakse Harnik maha ning Austria teenib ohtlikust kohast karistuslöögi. Ivanschitz lööb tugevalt peale, kuid Boruc püüab muretult.

8. minutit mängitud, kuid kumbki pool ei ole midagi ohtlikku suutnud vastase värava all suutnud tekitada.

2. minutil oli austerlastel kasutada ohtlikust kohast karistuslöök, kuid Poola kaitsjad löövadpalli puhtaks.