Itaalia ei suutnud Rumeenia vastu 1:1 viigist enamat

Rumeenia kaitsja Dorin Goian ja Itaalia ründaja Luca Toni (
Rumeenia kaitsja Dorin Goian ja Itaalia ründaja Luca Toni ( Foto: Reuters / Scanpix

Õhtu esimeses põnevuslahingus on vastamisi valitsev maailmameister Itaalia ja Rumeenia.

Kohtunik lõpetab kohtumise.

91. minut: Grosso murrab Rumeenia karistusalasse, aga komistab kaitsjatesse.

87. minut: Toni kukkub Rumeenia karistusalas ja loodab penaltit, aga kohtunik seda ei vilista.

86. minut: Itaalia pressib, aga viimane sööt jääb ebatäpseks.

80. minut: Kohtunik määrab Rumeenia kasuks penalti ja Buffon tõrjub Mutu penalti.

79. minut: Contra suudab Rumeenia värava alt palli minema üle otsa joone lüüa.

77. minut: Del Piero vahetatakse välja ja asemele tuleb Quagliarella.

75. minut: de Rossi lähilöögi tõrjub Lobont.

70. minut: Segadus Itaalia trahvikastis, aga Grosso suudab palli ära lüüa.

61. minut: Pirlo saab kollase kaardi.

56. minut: Panucci viigistab, seis on 1:1.

55. minut: Adrian Mutu viib Zambrotta eksimusest Rumeenia ette 1:0.

54. minut: Mutult ohtlik löök, Buffon püüab.

51. minut: Toni jätab peaga palli taha del Pierole, aga kaitsja on jälle jalaga vahel.

48. minut: Lobont lükkab palli napilt Toni pea eest ära.

Algas teine poolaeg.

47. minut: Toni lööb palli peaga väravasse, aga äärekohtunik on tõstnud lipu ja värav suluseisu pärast ei loe.

43. minut: Mutu saab kollase kaardi.

40. minut: Lobont teeb mitu head tõrjet ja seis püsib 0:0.

40. minut: Perrotta saab palli Rumeenia värava all, aga kaitsja saab jalaga palli auti löödud.

32. minut: Väga ohtlikust kohast Itaalial karistuslöök, del Piero löök lendab väravast mööda.

29. minut: Rat lööb kaugelt, aga löök lendab napilt Itaalia väravast mööda.

27. minut: Toni pealöök lendab napilt Rumeenia värava vasakust nurgast mööda.

23. minut: Rumeenia ohtlik tsenderdus Itaalia värava alla ja tuleb nurgalöök, mis lendab Buffonile sülle.

20. minut: Chivu karistuslöök lendab rikošetist Itaalia värava posti.

18. minut: Tamas teeb hea kauglöögi, aga Buffon tõrjub järjekordselt.

17. minut: Toni saab jälle peaga löögile, aga pall lendab üle värava.

16. minut: Mutu on vasakust äärest läbi ja lööb, aga Buffon tõrjub.

13. minut: Camoranesi söödab vasakult äärelt Rumeenia kasti, aga Toni ei saa hästi pead vahele.

9. minut: Del Piero saab värav alt teravast nurgast peaga löögile, aga Rumeenia kaitsjast lendab pall üle otsajoone.

8. minut: Itaalial karistuslöök, aga Pirlo tsenderdus ebaõnnestub.

5. minut: Itaalia esimene nurgalöök, aga midagi ohtliku ei järgne.

4. minut: Mutu on napilt suluseisus.