Hispaania võttis Rootsi vastu viimasel minutil võidu 2:1

Hispaanlaste esimene värav Rootsi vastu
Hispaanlaste esimene värav Rootsi vastu Foto: AFP / Scanpix

Täna õhtuses esimeses kohtumises suutis Hispaania kohtuniku antud lisaminutitel löödud väravaga alistada Rootsi 2:1.

Hispaania kindlustas endale võiduga edasipääsu alagrupist.

92. minut: Villa kasutab ära Rootsi kaitse vea ja Villa lööb värava.

91. minut: Ljungberg pääseb löögile, aga löök ebaõnnestub.

89. minut: Torres pääseb löögile, aga Isaksson tõrjub kindlalt.

86. minut: Hispaanial nurgalöök, Rootsi kaitse peab paar tõsisemat olukorda vastu.

86. minut: Henrik Larssoni asemele tuleb Kim Källström.

79. minut: Rootsi karistuslöök veereb Hispaania värava alt läbi, aga ükski ründaja ei saa jalga vahele.

71. minut: Hispaania nurgalöök, mitu hispaanlast saavad pea vahele, aga lõpuks Isaksson püüab palli.

68. minut: Senna teeb väga hea terava löögi ja Isaksson teeb suurepärase tõrje.

63. minut: Hispaanlastel mitu väga head võimalust Rootsi värava all, mängijad saavad mitu tagasipõrget väravavahilt, aga viik püsib.

62. minut: Torres pääseb karistusalas löögile, aga löök on ebatäpne.

59. minut: Mängu tuleb Fabregas ja välja läheb Xavi.

58. minut: Hispaanlased saavad vasakust äärest karistuslöögi.

53. minut: Marchena saab kollase kaardi.

46. minut: Ohtlik situatsioon Rootsi värava all,  Silva kukub rootslase puutest, aga penaltit ei järgne.

38. minut: Villa lööb kaitsja peast tulnud palli otse õhus värava poole, aga Isaksson suudab tõrjuda.

34. minut: Ibrahimovic saab trahvikastis löögile ja lööb pöördelt värava.

33. minut: Larsson saab Hispaania värava all peaga löögile, aga kohtunik vilistab rootslase kahjuks vea.

26. minut: Ibrahimovic saab küll Hispaania trahvikastis löögile, aga pall lendab vastu kaitsjat.

24. minut: Puyol vahetatakse välja ja sisse tuuakse Albiol.

22. minut: Ibrahimovici hea sööt Larssonile kasti, aga Larssoni löök ebaõnnestub.

15. minut: Hispaanial nurgalöök, Torres suunab palli värava eest rootslaste võrku.

8. minut: Silva äärest läbi, aga Rootsi kaitse jõuab järele ja paneb liikumisteed kinni.

4. minut: Iniesta lööb kaugelt peale, aga pall lendab väravast mööda.

1. minut: Ibrahimovic saab Hispaania trahvikastis palli rinnale, aga ei suuda palli omaks võtta.