Venemaa lülitas valitseva meistri edasisest konkurentsist välja

Venemaa meeskond väravat tähistamas
Venemaa meeskond väravat tähistamas Foto: AP / Scanpix

Venemaa lülitas 1:0 võiduga edasisest konkurentsist välja valitseva Euroopa meistri Kreeka.

92. minut: Venelaste vasturünnak, aga Pavljutšenko ei suuda vabast kohast palli väravasse lüüa.

82. minut: Venemaal ülimalt hea koha pealt karistuslöök, Zhirkovi löök läheb ristnurgast napilt mööda.

76. minut: Venemaa ohtlikust kohast teenitud karistuslöök lendab müüri.

73. minut: Pavljutšenko lööb kaugelt peale, aga pall keerab väravast mööda.

68. minut: Haristeas saab nurgalöögist tulnud pallile pea vahele, aga Akinfejev püüab palli.

67. minut: Karagounis üritab kaugelt, aga löök on ebatäpne.

63. minut: Biljaletdinovil heas kohas Kreeka kastis pall, üritab lüüa, aga katse ebaõnnestub.

57. minut: Biljaletdinov teeb kõva löögi, aga pall vihiseb napilt Kreeka väravast mööda.

55. minut: Basinasel suurepäraselt kohalt Venemaa kastis võimalus, aga löök lendab üle värava.

52. minut: Pavljutšenko jookseb äärel Kreeka kaitsja üle, aga löök lendab küljevõrku.

46. minut: Haristeasel suurepärane väravavõimalus, aga löök on nõrk ja Akinfejev püüab palli.

Kohtuniku vile lõpetab poolaja.

42. minut: Karagounis saab kollase kaardi.

38. minut: Biljaletdinov lööb kaugelt peale, aga löök on ebatäpne.

33. minut: Nikopolidis teeb suure vea ja lahkub väravajoonelt ning Semaki söödu lööb tühja väravasse Zirianov.

31. minut: Patsatzoglou kauglöök, aga Akinfejev tõrjub.

20. minut: Karistuslöögist saab peaga löögile Haristeas, aga venelase rikošetist lendab pall napilt Venemaa väravast mööda.

17. minut: Hea Venemaa rünnak, mis lõppeb aga suluseisuga.

14. minut: Pavljutšenko lööb lähedalt, aga Nikopolidis saab käed vahele.

13. minut: Terav Kreeka sööt värava alla, palli püüab Akinfejev.

11. minut: Biljaletdinov proovib kaugelt, aga löök ebaõnnestub.

7. minut: Torosidis lööb äärelt peale, aga Akinfejev on väravas kindel.

5. minut: Venemaa hea rünnak, aga äärelt ei suudeta tsenderdada ja Kreeka kaitse lahendab olukorra.