Saksamaa pääses 1:0 võiduga Austria üle veerandfinaali

Sakslane Lukas Podolski ja austerlane Rene Aufhauser
Sakslane Lukas Podolski ja austerlane Rene Aufhauser Foto: AP / Scanpix

B-alagrupi otsutavas kohtumises võitis Saksamaa 1:0 Austriat ja kindlustas koha veerandfinaalis, kus vastaseks on Portugal.

Kõlab kohtuniku vile ja mäng on lõppenud.

92. minut: Frings lööb kaugelt, aga löök lendab väravast natuke mööda.

89. minut: Ilusa kombinatsiooni lõpuks mängitakse vabaks Klose, kelle löök lendab värava keskele ja Macho tõrjub.

88. minut: Austerlased löövad peale, aga löök pole Lehmannile ohtlik.

84. minut: Kastist saab pöördelt löögile Hoffer, aga pall lendab väravast mööda.

82. minut: Korkmaz sai keskelt Saksa kaitsest läbi, aga viimasel hetkel lüüakse tal pall eest ära.

80. minut: Otse nurgalöögist tulnud pall keerab vindiga värava peale, aga Macho on valvel ja tõrjub.

79. minut: Sööt ette Klosele, aga väravavaht heidab pallile peale ja saab kokkupõrkes kergelt viga.

74. minut: Austrial nurgalöök, aga kohtunik vilistab Austria ründajale vea Lehmanni takistamise eest.

71. minut: Austerlastel on karistuslöök, mis lendab otse müüri.

68. minut: Sakslastele vilistatakse olematu suluseis.

66. minut: Klose saab palli Austria trahvikasti, aga kaitsja suudab viimasel hetkel mehe lööki takistada.

65. minut: Korkmaz üritab peale lüüa, aga pall lendab Saksa kaitsja pihta.

54. minut: Podolski lööb, aga pall lendab Austria väravast natuke mööda.

52. minut: Lahm mängib maha paar Austria kaitsjat ja lööb, aga löök lendab väravast mööda.

48. minut: Ivanschitz saab kollase kaardi, sakslastel väga heast kohast karistuslöök ja Ballack lööb karistuslöögist värava.

46. minut: Austria ründajal on hea võimalus, aga mees jookseb Saksa kaitsesse kinni.

kohtunik lõpetab esimese poolaja.

40. minut: Mõlemad peatreenerid saadetakse kohtuniku poolt platsi äärest minema.

36. minut: Austria ründja saab peaga löögile, aga löök lendab väravast mööda.

32. minut: Ohtlik olukord Austria värava all, aga palli nopib Austria väravavaht.

31. minut: Hoffer saab kollase kaardi.

30. minut: Saksamaale nurgalöök, aga Macho tõrjub palli rusikatega kastist minema.

23. minut: Podolski lööb väga hästi, aga Macho tõrjub palli üle otsajoone.

20. minut: Austria ründaja Hoffer saab palli ette Saksa kaitsjatest läbi, aga palli suudab Hofferi jalalt ära lõigata Lehmann.

17. minut: Hoffer saab palli Saksamaa trahvikasti, aga kukub, penaltit ei järgne.

15. minut: Austria esimene nurgalöök, aga midagi ohtliku ei järgne.

14. minut: Podolski löök lendab Austria kaitsja pihta.

13. minut: Stranzl saab kollase kaardi.

9. minut: Sakslastel terav sööt Austria värava eest läbi, aga ükski ründaja ei saa jalga vahele.

5. minut: Gomes saab hea palli täiesti Austria värava alla, aga löök ebaõnnestub ja pall lendab otse üles.