Maailmameister Itaalia võitis Prantsusmaa ning pääses veerandfinaali

Kohtunik annab Eric Abidalile punase kaardi ja määrab penalti Itaalia kasuks
Kohtunik annab Eric Abidalile punase kaardi ja määrab penalti Itaalia kasuks Foto: AP / Scanpix

C-alagrupi otsustavas kohtumises, viimase MMi kahe finalisti vahel, võitis Itaalia 2:0 Prantsusmaa ning pääses poolfinaali.

Itaallaset väravad lõid Andrea Pirlo penaltist ning Daniele de Rossi karistuslöögist. Teises kohtumises võitis Holland Rumeenia sama tulemusega ning Rumeenia minetas sellega lootuse jõuda veerandfinaali.

93. minut: Toni lööb karistusalast väljaspoolt latti.

86. minut: Camoranesi lööb peale, kuid pall läheb rikošetist nurgalöögiks.

85. minut: Henry tõmbab Zambrotta maha ning teenib kollase kaardi.

82. minut: Gattuso asemel tuleb platsile Aquilani.

74. minut: Benzemateeb hea löög karistusala joonelt, kuid Buffon tõrjub kindlalt.

72. minut: Boumsong tõmbab Toni maha ning teenib kollase kaardi.

71. minut: Anelka tuli Govou asemel väljakule.

62. minutil: De Rossi lööb karistuslöögi, mis saab Henryst rikošeti ning Itaalia juhib 2:0.

54. minut: Värava autor Pirlo vahetatakse Ambrosini vastu välja.

54.minut: Gattuso teenib kollase kaardi.

52. minut: Henry pöörab ennast itaallaste karistusalas ümber ning lööb, kuid otse Buffonile.

50. minut: Benzema lõi karistusala joone juurest peale, kuid tugev löök lendas napilt üle.

Teine poolaeg algas!

43. minut: Itaalial väga heast kohast karistuslöök, Grosso löögist lendab pall Prantsusmaa värava posti.

38. minut: Prantslastel väga heast kohast karistuslöök, aga Benzema lööb müüri.

34. minut: Henry lööb paremast äärest, aga pall lendab värava eest risti läbi ja napilt väravast mööda.

28. minut: Toni teeb kannaga löögi Prantsusmaa värava poole, pall lendab napilt väravast mööda.

25. minut: Pirlo lööb penalti väravasse ja Itaalia juhib 1:0.

24. minut: Punane kaart Abidalile ja Itaalia saab penalti.

22. minut: Pirlo hea sööduüritus Perrottale, aga Coupet võtab palli.

15. minut: Benzema teeb pealelöögi, aga pall lendab natuke väravast mööda.

9. minut: Ribery sai kõvasti viga ja vahetatakse välja.