Türgi väravavahi jaoks võib EM läbi olla

Oliver Lomp
Kohtunik saadab Türgi väravavahi Volkan Demireli väljakult minema
Kohtunik saadab Türgi väravavahi Volkan Demireli väljakult minema Foto: AP / Scanpix
Türgi 3:2 võidumängus Tšehhi üle teenis kohtumise üleajal punase kaardi Türgi väravavaht Volkan Demirel, kellele määrati kahemänguline võistluskeeld.

Demirel sai punase kaardi Tšehhi ründaja Jan Kolleri tõukamise eest ning nüüd peab veerandfinaali vahele jätma, vahendab soccernet.ee.

Kui Türgi peaks veerandfinaalis Horvaatiat võitma, siis ei saaks türklaste esiväravavaht ka poolfinaalis mängukeelu tõttu osaleda. Kuna Volkan Demirel tohiks mängida alles finaalis, siis võib Türgi varasema väljalangemise korral tema jaoks turniir läbi olla.

Lisaks Demireli mängukeelule, sai Türgi Jalgpalliliit ka 27 190 euro suuruse trahvi.