Saksamaa jõudis väravaterohkest mängust poolfinaali

Miroslav Klose väravat löömas
Miroslav Klose väravat löömas Foto: AP / Scanpix

EM-turniiri esimeses veerandfinaalis võitis Saksamaa Portugali 3:2.

Sakslased said kaks korda kahe väravaga ette, aga Portugal tuli jälle ühe värava kaugusele. Viigistada Portugal ei suutnud ja edasi pääseski Saksamaa.

Kohtunik päästab sakslased.

91. minut: Portugal pressib ja otsib viiki.

87. minut: Postiga saab täiesti vabalt värava eest peaga löögile ja seis on 3:2.

81. minut: Simao lööb, aga pall lendab värava ristnurgast selgelt mööda.

79. minut: Nurgalöögist tagasipõrkunud palli lööb ülimalt kaugelt Podolski, kelle löök lendab napilt Portugali värava postist mööda.

78. minut: Deco löök jääb nõrgaks ja Lehmann püüab kergelt palli.

74. minut: Portugal toob platsile Helder Postiga.

71. minut: Petit saadab teele terava löögi, aga Lehmann tõrjub.

70. minut: Lahm teeb päris hea ürituse, aga pall veereb väravast mööda.

69. minut: Nani jookseb läbi terve Saksamaa kaitse, aga lõpuks kaotab palli.

68. minut: Ronaldo löök ebaõnnestub täielikult.

62. minut: Ballack lööb karistuslöögist tulnud palli peaga väravasse, tegemist on Saksamaa teise värava täpse  koopiaga. (Kordus näitab, et Ballack teeb enne lööki vea Portugali kaitsja vastu)

60. minut: Pepe teenib kollase kaardi.

57. minut: Nurgalöögist tulnud palli saab peaga suunata Pepe, kes vabalt positsioonilt lööb palli üle värava.

52. minut: Deco lööb palli väravasse, aga enne on kohtunik vilistanud suluseisu.

49. minut: Lahm saab kollase kaardi.

48. minut: Friedrich teenib kollase kaardi.

kohtunik lõpetab esimese poolaja.

46. minut: Ronaldo lööb, aga pall veereb väravast napilt mööda.

45. minut: Ballack lööb hästi vasakust äärest peale, aga Ricardo tõrjub.

40. minut: Portugal lööb ühe värava tagasi, Nuno Gomes saab värava eest Ronaldo löögist tagasi põrkunud palli uuesti proovida ja ei eksi

38. minut: Kaugelt üritab Meireles, aga löök lendab kõrgustesse.

33. minut: Bosingwa mängib ennast jälle ilusti Saksamaa trahvikasti, siis jookseb kaitsjate vahele kinni, aga teenib õnneks nurgalöögi, mis kahjuks midagi ohtliku ei too.

26. minut:  Klose lööb karistuslöögist tulnud palli peaga väravasse.

22. minut: Schweinsteiger viib Saksamaa juhtima, söödu annab vasakult äärelt Podolski.

20. minut: Bosingwa tsenderdusele saab jala vahele Moutinho, kelle löök lendab napilt üle värava.

18. minut: Schweinsteiger pääseb Portugali trahvikasti, aga kaitsjad lükkavad lõpuks palli üle otsajoone.

15. minut: Deco söödab Simaole, kes proovib päris teravast nurgast lüüa, aga Lehmann tõrjub.