Van der Sar: me polnud piisavalt head, et võita

Edwin van der Sar
Edwin van der Sar Foto: AFP / Scanpix

Hollandi väravavahi Edwin van der Sar´i meelest vääris Venemaa võitu EMi veerandfinaalis.

«Me polnud piisavalt head, et Venemaad võita,» ütles hollandlaste puurilukk peale 3:1 kaotatud veerandfinaali. «Tuleb tunnistada, et nad mängisid fantastiliselt hästi.»

Samas märkis van der Sar, et on ülimalt kahju turniirilt lahkuda peale Hollandi koondise nii ilusat algust, vahendab Reuters.

Van der Sar teatas pärast Venemaale kaotatud veerandfinaali, et lõpetab ka oma koondisekarjääri.

«Nüüd peab meeskond vaatama tulevikku, aga see saab olema juba ilma minuta,» rääkis van der Sar.