Hispaania võitis penaltiseerias Itaaliat ja jõudis poolfinaali

Hispaanlane Andres Iniesta ja itaallane Gianluca Zambrotta võitlemas palli pärast Foto: AP / Scanpix

Viimase meeskonnana jõudis poolfinaali Hispaania, kes peale väravateta lõppenud normaal- ja lisaaega alistas penaltiseerias Itaalia 4:2.

Fabregas lööb väravasse ja Hispaania on poolfinaalis! penaltiseeria lõppeb 4:2 Hispaania võiduga.

Di Natale löögi tõrjub Casillas ja seis jääb 3:2 Hispaaniale.

Güiza lööb ja Buffon tõrjub, seis on ikka 3:2.

Camoranesi lööb palli väravasse, seis on 3:2.

Senna lööb ja pall on väravas, seis on 3:1.

De Rossi lööb ja Casillas tõrjub, seis jääb 2:1.

Gazorla läheb lööma ja ei eksi 2:1.

Lööma läheb Grosso ja lööb väravasse 1:1.

Lööma läheb Villa ja lööb sisse 1:0.

Alustab Hispaania koondis.

Kohtunik lõpetab lisaaja. Tuleb penaltiseeria!

120. minut: Gazorla hea võimalus, aga löök on natuke ebatäpne.

115. minut: Güiza saab palli Itaalia trahvikasti aga löögile ei pääse.

110. minut: Villa saab äärelt terava nurga alt löögile, aga Buffon tõrjub palli üle otsajoone.

108. minut: Itaalia toob platsile del Piero.

107. minut: Itaalial ohtlikust kohast karistuslöök, aga löök ebaõnnestub täielikult.

Kohtunik lõpetas lisaaja esimese osa.

104. minut: Güiza lööb peale, aga löök lendab väravast mööda.

100. minut: Fabregas on suluseisus.

96. minut: Toni saab nurgalöögist tulnud pallile pea vahele, aga pall lendab natuke üle värava.

95. minut: Di Natale saab saab peaga löögile ja jälle teeb Casillas hea tõrje.

93. minut: Silva saab kastist löögile, mis põrkub kaitsjast tagasi, mida proovib uuesti üks hispaanlane aga löök lendab napilt väravast mööda.

Kohtunik vilistab normaalaja lõppenuks ja ees ootab lisaaeg.

93. minut: Villa saab söödu värava alla, aga Zambrotta lööb palli üle otsajoone.

85. minut: Torres vahetatakse välja ja sisse tuleb Güiza.

81. minut: Senna proovib uuesti ja Buffoni alt veereb pall värava posti, aga siis saab Buffon palli uuesti enda valdusesse.

80. minut: Senna karistuslöök lendab postide vahele, aga Buffon on tähelepanelik ja blokib palli.

78. minut: Hispaanial nurgalöök, aga itaallased suudavad palli puhtaks lüüa.

73. minut: Ramos proovib kaugelt lüüa, aga löök on ebatäpne.

72. minut: Villa saab karistusalas kukkumise eest kollase kaardi.

70. minut: Toni saab peaga löögile, aga pall lendab väravast mööda.

61. minut: Itaallased saavad kastist löögile, aga Casillase reaktsioonitõrje väravajoonelt päästab Hispaania koondise.

60. minut: Xavi välja ja Fabregas sisse.

55. minut: Torres vasakult äärelt läbi, aga sööt keskele Villale jääb Itaalia koondise kaitsja jalgadesse.

49. minut: Silva saab kaitsjate põrkest palli Itaalia trahvikastis endale, aga löögile ei pääse, sest tema ümber on kolm kaitsjat.

48. minut: Iniesta saab väga hea söödu vasakule äärele, aga Iniesta ei suuda palli hästi omaks võtta ja löögile ei pääse.

Kohtunik vilistab poolaja lõppenuks.

42. minut: Silva saab kokkupõrkes Itaalia kaitsjaga viga, videokordus näitab et Perrotta tegi Silva vastu karistusala joonel vea, kohtunik aga viga ei vilistanud.

38: minut: Silva löök lendab väga madalalt napilt väravast mööda.

36. minut: Toni saab peaga värava alt löögile, aga pall lendab Hispaania kaitsja õla pihta.

33. minut: Kohtumise esimene nurgalöök Hispaaniale, aga see ei too midagi ohtlikku.

31. minut: Ambrosini saab kollase kaardi.

30. minut: Silva otsib sööduga Torrest, aga mees on suluseisus.

24. minut: Hispaanial heast kohast karistuslöök, Villa lööb teravalt mööda maad, aga Buffon püüab kindlalt palli.

19. minut: Perrotta saab karistusalas peaga löögile, aga löök jääb nõrgaks ja Casillas püüab palli.

16. minut: Hispaania tõmbas rünnaku laiali ja see tekitab ruumi Torresele liikuda Itaalia trahvikasti, kus kaitsjad suudavad temalt siiski palli ära võtta.

12. minut: Hea sööt Villale Itaalia kaitsjate selja taha, aga pall lendab  Buffoni kätte.

11. minut: Iniesta saab kollase kaardi.

9. minut: Silva löök lendab Itaalia kaitsjast otse Buffonile kätte.

7. minut: Itaalial karistuslöök, aga tsenderduse püüab Casillas

Jälle käib harjumuspärane vastase kompimine.