Rannajalgpallis selgus võitja penaltidega

Peep Pahv
Rannajalgpallur Marek Markson.
Rannajalgpallur Marek Markson. Foto: Raigo Pajula.

Eesti Rannajalgpalli Liiga teise etapi võitis eelmise aasta meistermeeskond Betoon, kes alistas ülipõnevas finaalis penaltitega SC Reali.

Kohtumise normaalaeg lõppes viigiliselt 5:5: väravad lõid Reali poolel Ott Purje (3), Kert Haavistu ja Aivar Sosi, Betooni mängijatest sahistasid võrku Indrek Siska (2), Antti Arst, Mihkel Siim ja Risto Sarapik.

Kolmanda koha teenis meeskond H2O, kes veerandfinaalis alistas Marko Kristali väravast 1:0 A&A Kinnisvara tiimi. Eelmise etapi liidrid Unibet/Nõmme Kalju ja Reiu Puhkekeskus langesid seekordsel etapil konkurentsist juba veerandfinaalis.

Üldliidriks tõusis punktidega siiski Unibet/Nõmme Kalju meeskond, kelle kannul tulevad väikeste vahedega SC Real ning Reiu Puhkekeskus.