Etapivõit prantslasele, Kangert ja Nibali lõpetasid koos

Warren Barguil.
Warren Barguil. Foto: SCANPIX

Hispaania velotuuri 13. etapi (Valls - Castelldefels; 169 km) võitis prantslane Warren Barguil (Argos-Shimano), kelle lõpuspurdile konkurendid vastu ei saanud.

Barguil'le järgnesid seitse sekundit kaotanud grupis itaallane Rinaldo Nocentini (Ag2r) ja hollandlane Bauke Mollema (Belkin), vahendas ERR Sport.

Velotuuri üldliider Vincenzo Nibali ja Tanel Kangert, kelle rattal tuli sõidu jooksul korra ka kett maha (mõlemad Astana), lõpetasid grupis, mis finišeeris 2.42 võitjast hiljem. Nibali sai 20. ja Kangert 27. koha.

Kokkuvõttes juhib Nibali iirlase Nicolas Roche'i (Saxo-Tinkoff) ees endiselt 31 sekundiga, Kangert on 12. kohal (+5.05).