Cristiano Ronaldo koondisekaaslastega rõõmustamas.
Cristiano Ronaldo koondisekaaslastega rõõmustamas. Foto: SCANPIX

Eile peetud jalgpalli MM-valikmängus alistas Portugal tänu Madridi Reali ründeässale Cristiano Ronaldole 4:2 Põhja-Iirimaa koondise.

Portugal läks kohtumist 20. minutil Bruno Alvesi väravast juhtima, ent Põhja-Iirimaa suutis 36. minutil viigistada, kui täpne oli Gareth McAuley. Teisel poolajal jäid portugaallased 52. minutil kaotusseisu, kui vastastest skooris Jamie Ward. Mängu lõpp oli aga Ronaldo ühe-mehe-show, sest Reali ründestaar lõi Põhja-Iirimaale kolm vastuseta jäänud väravat, olles täpne nii 68., 77. kui 83. minutil.

Portugal on F-alagruppi juhtimas 17 punktiga, teisel kohal oleval Venemaal on koos 15 ning kolmandat kohta hoidval Iisraelil 11 punkti.