Brasiilia jalgpallikoondis näitas võimu

Brasiillased tähistamas Austraalia vastu löödud väravat.
Brasiillased tähistamas Austraalia vastu löödud väravat. Foto: SCANPIX

Järgmisel aastal jalgpalli MM-finaalturniiri võõrustav Brasiilia koondis sai koduväljakul peetud sõpruskohtumises suureskoorilise võidu, kui külla sõitnud Austraalia alistati koguni 6:0.

Brasiilia asus kohtumist juba 8. minutil juhtima, kui skoori avas Jô. 34. minutil suurendas Jô võõrustajate eduseisu, 36. minutil jõudis väravani FC Barcelona tähtmängija Neymar ning skooriga 3:0 ka avapoolaeg lõppes.

Teisel poolajal jõudsid Brasiilia poolel tabamuseni Ramires (58. minutil), Alexandre Pato (73. minutil) ja Luiz Gustavo (84. minutil).