Paranenud Puri tegi kaasa täismängu

Sander Puri (paremal).
Sander Puri (paremal). Foto: SCANPIX

Viimased kuu aega vigastatud tagareit ravinud Eesti jalgpallikoondislane Sander Puri naasis palliplatsile, kui ta tegi oma koduklubi York City kaotusmängus kaasa kõik 90 minutit.

Kodumurul pallinud York tunnistas kuuenda vooru mängus Wimbledoni 2:0 paremust. Külaliste mõlema värava autoriks märgiti Michael Smith, kes oli täpne 31. ja 73. Minutil, kirjutab Soccernet.ee.

Ka League Two tabeliseis pole Puri klubi jaoks kiita - kuuest mängust on saadud vaid neli punkti, millega hoitakse 24 meeskonna seas 22. kohta. Liigat juhib Chesterfield, kes on oma kontole kogunud juba 15 silma.

Täismängu kirja saanud Purit ootab nüüd reis Ungarisse, kus Eesti koondis peab teisipäeval oma järjekordse MM-valikmängu.