Tallinna maratoni poolmaratoni võitis Mukunga, Kivistik kolmas

Tallinna maraton.
Tallinna maraton. Foto: Karli Saul/SCANPIX

Tänavuse Tallinna maratoni poolmaratoni võitis keenlane Ibrahim Mukunga ajaga 1:05.42. Kokku registreerus poolmaratonile 2728 jooksjat.

Esikohast jäi napilt ilma lätlane Valerijs Zolnerovics, kes ajaga 1:05.47 platseerus Mukunga järel teisele kohale. Üldarvestuses tuli kolmandaks eestlane Kaur Kivistik, kes läbis poolmaratoni ajaga 1:11.26. Tema järel finišeerisid eestlased Kaupo Sasmin (1:12.27) ja Aleksei Markov (1:14.07).

Naiste arvestuses oli poolmaratoni kiireim eestlanna Jekaterina Patjuk, kes ajaga 1:17.32 jäi üldarvestuses kümnendaks.