New York Knicks avas NBAs võiduarve

Al Harrington
Al Harrington Foto: AFP / Scanpix

Al Harrington viskas oma 24 punktist 13 viimasel veerandajal ning aitas New York Knicksil saada korvpalliliigas NBA hooaja esimest võitu, kui koduväljakul alistati New Orleans Hornets 117:111.

Viimasel perioodil 40 punkti visanud Knicks suutis vastu seista Hornetsi tähele Chris Paulile, kes tõi kaotajatele 32 punkti ning andis 13 resultatiivset söötu. Knicksi kasuks tõi David Leed 28 punkti ja võttis kaheksa lauapalli, vahendab ERR Sport.

Mänguõhtu resultatiivseim mees oli aga Kevin Martin, kes viskas koguni 48 silma ja aitas Sacramento Kingsil alistada lisaajal 127:116 Memphis Grizzlies.

New Jersey Nets sai aga hooaja neljanda kaotuse, jäädes võõrsil alla Charlotte Bobcatsile, Michael Jordani silme ees alistuti 68:79.