Rähn ja Kruglov aitasid Neftši võidule

Oliver Lomp
Moskvast Aserbaidžaani kolinud Dmitri Kruglov saab Bakuu Neftšis koondisemängude jaoks vajalikku praktikat.. Foto: Mihkel Maripuu / Postimees

Kolme Eesti koondislase tööandja Bakuu Neftši alistas Aserbaidžaani kõrgliigas koduväljakul liider Bakuu Interi 2:1.

Neftši  läks 22. minutil juhtima, kuid teise poolaja keskel vastased viigistasid. Võiduvärav löödi 76. minutil.

Taavi Rähn ja Dmitri Kruglov tegid kaasa kogu kohtumise, Andrei Stepanov mänguaega ei saanud.

Neftši on 11 mänguga kogunud 19 punkti ja paikneb hetkel viiendal kohal. Parimad klubid on nelja silma kaugusel.