Sander Posti koduklubi sai napi võidu

Sander Post

Endise FC Flora ründaja Sander Posti koduklubi Go Ahead Eagles teenis Hollandi esiliigas 3:2 võidu Helmondi üle.

Kuigi Helmond suutis teise poolaja alguses juhtima minna, viigistas Eagles koduplatsil toimunud mängus ning läks siis ise 3:1 ette. Helmond lõi oma teise kolli kohtumise viimasel minutil, vahendab soccernet.

Eesti koondiseski mänginud Sander Post Eaglesi eest seekord väljakul ei käinud, vaid istus kõik 90 minutit varumeestepingil.

Jupiler League'i tabelis on GAE pärast 19 vooru 42 punktiga jätkuvalt liidrikohal, edestades De Graafschapi vaid ühe silmaga.