Joel Lindpere.
Joel Lindpere. Foto: SCANPIX

Eile öösel alistas Chicago Fire 3:2 New England Revolutionsi, tõustes sellega play-off kohale. Eesti jalgpallikoondislane Joel Lindpere andis kohtumises ka ühe väravasöödu.

New England läks kohtumist juba 9. minutil juhtima Kelyn Rowe kauglöögist. Chicago viigistas 30. minutil, kui Lindpere osava söödu realiseeris Juan Luis Anangonóle. Eesti koondislane vahetati välja 63. minutil, kui seis oli 2:2, vahendas Soccernet.ee.

Chicago võiduvärav sündis 86. minutil, kui täpne oli Alex.

Selle võiduga tõusis Chicago idakonverentsis viiendale ehk viimasele kohale, mis tagab pääsu play-offi.