Lindpere ja Chicago kaotasid

Mariel Gregor
Joel Lindpere (palliga) Chicago Fire'i särgis.
Joel Lindpere (palliga) Chicago Fire'i särgis. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislane Joel Lindpere pääses tänases Põhja-Ameerika profiliiga kohtumises, kus tema koduklubi Chicago Fire külastas Columbus Crewd, väljakule vahetusest 80. minutil.

Selleks hetkeks oli Columbus Crew 3:0 juhtimas ja sellise seisuga mäng ka lõppes, vahendab Soccernet.ee. Värava said kirja Dominic Oduro, Federico Higuain ja Bernardo Anor. Fire'i mängu tegi raskemaks Bakary Soumare'i punane kaart 29. minutil.

Fire langes idakonverentsi tabelis seitsmendaks, aga play-off'i viiv viies koht jääb vaid ühe punkti kaugusele. Põhihooaja lõpuni on jäänud veel viis mängu.