Londoni Arsenal tõusis Inglismaal tabeliliidriks

Londoni Arsenali mängijad väravat tähistamas.
Londoni Arsenali mängijad väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel alistas Londoni Arsenal koduväljakul 3:1 Stoke City ja tõusis tabeliliidriks. Hooaega kaotusega alustanud Arsenal on nüüd viie kohtumisega kogunud 12 punkti.

Arsenal asus täna 5. minutil Aaron Ramsey tabamusest kohtumist juhtima, kuid 26. minutil lubati Geoff Cameronil viigistada.

36. minutil viis Per Mertesacker Arsenali taas juhtima ja 72. minutil vormistas lõppseisu Bacary Sagna. Kõigis kolmes Arsenali väravas mängis olulist rolli suvine täiendus Mesut Özil.

Turniiritabelis jagavad teist kohta Londoni Chelsea ja Liverpool 10 punktiga. Täna võõrsil Cardiff City’ga mängiv Tottenham on 9 silmaga neljas.